Smok RPM 85 Pod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 800 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 800 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 16.00 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

1,600.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

 
Açıklama

Smok RPM 85 pod kiti, sağlam, sub ohm (ciğer çekimi) cihazı isteyenler için ideal bir seçimdir. 85W maksimum güç çıkışında bile 3000mAh dahili pil sayesinde uzun vaping seansları bekleyebilirsiniz. 6ml kapasiteli RPM 85 podun yanı sıra, bu kitte bulunan Smok RPM 3 serisinden iki DTL (Direct To Lung) coili vardır ve size cihazınızın nasıl buhar oluşturacağını seçme seçeneği sunar.

 

Uyumlu Coil / Kartuş

RPM 85 / RPM 100 Boş Kartuş

Smok RPM 2 Coil

Smok RPM 3 Coil

smok rpm 85 renkler

DENEYİMLERİ İKİYE KATLAMAK İÇİN İYİ HAZIRLANMIŞTIR

RPM 85, üstün işçiliğini vurgulayan IML (Kalıp İçi Etiketleme) tekniğine sahiptir. Elektrokaplama kabuğunun hazırlanmış formu, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı olduğu kadar göz kamaştırıcıdır.

GELİŞTİRİLMİŞ KOLAYLIK VE DAHA UZUN ÖMÜR

RPM 85, sürdürülebilir güç gereksinimini karşılayan dahili 3000 mAh pil ile donatılmıştır.

5 - 85W Çıkış Aralığı
3000mAh Dahili Batarya
Değişken Watt
6ml Doldurulabilir Kartuşlar
DTL Vaping
Sub Ohm Mesh Coiller

Standart olarak Değişken Watt ile 5 - 85W arasında bir çıkış arasından seçim yapabilirsiniz, yani RPM 85 kitinizin ne kadar buhar üreteceğini kontrol edebilirsiniz. Tam renkli, 0,96” ekran, menüde gezinme açık ve basit olduğundan bunu yapmayı kolaylaştırır. Ayrıca, uygun şekilde yerleştirilmiş düğmeyi kullanarak bu kiti etkinleştirdiğinizde, daha büyük, daha kalın buhar bulutları içeren bir DTL soluma üretecektir.

Smok RPM 85 kartuş üstten kolayca doldurulur, yani e-likit ile doldurmak için kitin geri kalanından çıkarmanız bile gerekmez. 0.15 Ohm bobin 0.23 Ohm versiyonundan biraz daha fazla buhar oluşturacak olsa da, her ikisi de %70 VG konsantrasyonuna sahip bir e-likit ile eşleştirildiğinde en iyi sonuçları verecektir. Bunun yanı sıra coiller, e-likiti daha hızlı ısıtarak daha dolgun bir lezzet veren bir mesh tasarımına sahiptir. Daha sıkı veya daha gevşek bir nefes alma hissi ayarlayabilmeniz için hava akışını bile ayarlayabilirsiniz.

Paket İçeriği

Smok RPM 85 Pod
Smok RPM 85 Kartuş
0.15 Ohm Smok RPM 3 Coil
0.23 Ohm Smok RPM 3 Coil
USB-C Şarj Kablosu
Kullanım kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu