Lost Vape UB Lite Pod Mod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 295 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 295 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 5.90 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Lost Vape UB Lite Pod Mod Elektronik Sigara

Lost Vape UB Lite 1000mAh dahili bataryaya sahip olup, 7Watt'tan 30Watt'a kadar çıkabilmesi, el boyutlarına ve tutuşuna tam uyması, ve 50 gram dahi olmayan hafifliği sayesinde gün boyunca konforlu ve rahat içimler yapmanızı sağlayacaktır.

Daha Fazla Detaylar

590.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır
 
Açıklama

Lost Vape UB Lite kullanımı son derece rahat, ağırlığı sadece 47.5 gram olan, günlük kullanım için tamamen ideal ve kullanıcı dostu bir pod moddur. Tüm yeni nesil UB Lite coiller ile uyumlu çalışan UB Lite Pod Modun, coilleri kolayca değişebilmekte ve takılı olan coiller cihaz tarafından algılanıp coile uygun akım çıkışı yapılmaktadır.

lost-vape-ub-lite-ack-1lost-vape-ub-lite-ack-2lost-vape-ub-lite-ack-3

2 ML likit depolama kapasitesine sahip olan kartuşu yandan dolum prensibiyle dolmaktadır. Özel, aşınma veya çözünme yapmayan dolum tıpası pod kartuştan likit sızıntısı olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Kısa devre koruması, aşırı sıcaklık koruması, zayıf batarya koruması ve 10 saniyeden sonra ateşleme kesme koruması gibi güvenlik-koruma sistemlerine sahip olan UB Lite; 7 farklı renk seçeneği olan alüminyum alaşım şasisi sayesinde şıklığı, hafifliği ve dayanıklılığı bir arada sunmaktadır.

lost-vape-ub-lite-ack-4lost-vape-ub-lite-ack-5

7Watt’tan 30Watt’a kadar akım çıkışı sağlayabilen Lost Vape UB Lite tek bir buton kullanarak cihazın kontrollerini yapabileceğiniz hatta ateşleme yapmak için buton kullanmadan nefes çekim sensörü sayesinde  sadece çekim yaparak ateşleme yapabilirsiniz. Hava akımı kontrol sistemi, 3 farklı omajda coili (0.4, 0.8, 1.4) ve coillerine uygun akımı otomatik olarak ayarlamasıyla tercih ettiğiniz içim şeklini tek bir cihazda gündelik kullanımlarınız için oldukça rahat ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

lost-vape-ub-lite-ack-6

Özellikler:

Boyutlar: 115 * 20.6 * 19.8 mm
Likit Depolama Kapasitesi: 2 ML
Direnç: UB Lite L1 0.4ohm Coil, UB Lite L3 0.8ohm Coil, UB Lite L5 1.4ohm Coil
Maksimum Çıkış Gücü: 30W
Batarya Kapasitesi: 1000mAh (Dahili Batarya)
Type-C Hızlı Şarj
4 Farklı Güvenlik-Koruma Sistemi

Paket İçeriği:

1 Adet Lost Vape UB Lite Pod KİT
1 Adet UB Lite L1 0.4ohm Coil
1 Adet UB Lite L5 1.4ohm Coil
1 Adet Lost Vape UB Lite Pod KİT Boyun Askılığı
1 Adet Type-C USB Kablosu
1 Adet Kullanım Kılavuzu

lost-vape-ub-lite-ack-7

Lost Vape UB Lite'ı Kimler Kullanabilir?

Lost Vape UB Lite pod mod yetişkin olmak kaydıyla yaş, cinsiyet, boy, kilo gibi fiziksel özellikler fark etmeksizin her insanın kullanabileceği bir elektronik sigara olmakla beraber; sigara, puro veya nargile gibi tütün ürünlerini bırakmaya çalışan, elektronik sigara kullanmaya yeni başlayacak olan ve günlük kullanımda rahatlık, hafiflik, taşıma kolaylığı gibi özellikler arayan kişiler için oldukça ideal ve beğenilen bir pod mod elektronik sigaradır.

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 19

Menu