Justfog Minifit S Pod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 405 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 405 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 8.10 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Justfog Minifit S Pod Kit, 0.8ohm örgü coil yapısı ile daha iyi lezzet ile 420mAh pil kapasitesine sahiptir. Otomatik/düğme aktivasyonunu 2 yönlü çekilişi destekler. PC malzemeden üretilmiştir, hafif ve taşıması kolaydır.

Daha Fazla Detaylar

810.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Justfog

 
Açıklama

Justfog Minifit-S Pod Sistem Kiti, orijinal Minifit tarafından derecelendirilmemiş bir pil ve bir mini poddan oluşan inanılmaz derecede küçük, taşınabilir bir pod cihazıdır. Pürüzsüz mat kaplamalı bilgisayar ve alüminyumdan yapılmıştır ve boyutuna göre dayanıklıdır. Şık ateş düğmesi üstte geniştir, ardından küçük cihazın ortasında aynı hizada incelir.

MINIFIT-S pod dahili 420mAh Li-ion pile sahiptir. Pil, pil şarj seviyesine rağmen sabit 3.4v'de kalacak tutarlı bir voltaj çıkış işlevine sahiptir. MAX Çıkış 12 watt watt, MINIFIT-S cihazı üç seviyeli bir ışığa sahiptir Ateş düğmesine bastığınızda pilinizin ne kadar şarj kaldığını size bildirmek için pil göstergesi. Pil %100 ila %70 arasındayken üç LED yanar, ikisi %70 ila %30 arasında yanık kalır ve biri %30 pil ömrünün kaldığını gösterir. Yalnızca bir LED yandığında ve dört kez yanıp söndüğünde bu, pilin bitmek üzere olduğunu gösterir. JustFog MiniFit-S'deki pil, podun aşırı ısınmamasını, kısa devre yapmamasını veya ayarlanan voltajın ötesine geçmemesini sağlamak için birçok başka gösterge işlevine ve çeşitli güvenlik işlevlerine sahiptir.

1.9ml e-likit tankına ve 0.8ohm coile sahiptir. Bölmenin, e-sıvıyı doldurmak için kolayca açılan ve bölmenin tabanında aynı hizada kapanan çok güvenli bir kapağı vardır. Kapağın altında, e-sıvının tanka akmasını sağlayan çok küçük iki giriş bulunur. Minifit S Kartuş ayrıca uygun hava akışı için ağızlığın altında iki hava deliği bulunur.

 

Uyumlu Kartuş

JUSTFOG Minifit S Kartuş

minifit s renkler

Marka: Justfog

Harika lezzet için yerleşik 0.8ohm örgü Bobinli Alt dolum Kartuşu

420mAh dahili pil, otomatik/düğme 2 yönlü çekimi etkinleştirir

PC malzemesi, hafif ve kolay taşıma

Dahili 420mah pil, C tipi hızlı şarj, 12W sabit çıkış

Pil ömrünü gösteren LED ışıklar: Kırmızı <%30, Mavi %30-65, Beyaz %65-100

1.9ml kartuş, alttan doldurma tasarımı

Kısa devre koruması

Aşırı ısınma koruması

Aşırı deşarj koruması

Aşırı şarj koruması

Aşırı gerilim koruması

minifit s batarya

Boyut: 21,5 x 14,7 x 74,8 mm

Kapasite: 1.9ml

Direnç: 0.8Ω ağ

Pil: 420mAh

Renk: Siyah,Gümüş,Kırmızı,Altın,Mavi

MINIFIT-S, her yere götürebileceğiniz iyi yapılmış, düşük voltajlı bir cihazdır. Basit ve kullanımı kolay bir cihazdır. Bugün bir tane alın ve istediğiniz zaman aromaları kolayca değiştirmek için kendinize birkaç kartuş almayı unutmayın.

minifit s kutu içeriği

Paket İçeriği :

1 x Minifit S

1 x Kartuş

1 x USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Orjinal

Ürün ertesi gün elime ulaştı kibar şık performanslı bir pod.

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

Aynı kategorideki diğer ürünler: 5

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu