Geekvape Wenax K1 SE Pod

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 295 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 295 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 5.90 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

590.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: GeekVape

 
Açıklama

Geekvape Wenax K1 SE pod kiti basit ve şık, cep dostu ve kullanımı kolay bir vape isteyen herkes için ideal. 600mAh dahili pil ile çalışan bu kit, 12 - 14W çıkış üretecek şekilde optimize edilmiştir. Her kit, entegre 1.0 Ohm coili sayesinde bir MTL (Ağızdan Akciğere) soluma oluşturacak 2 ml'lik yeniden doldurulabilir bir kartuşla birlikte gelir, ancak aynı zamanda orijinal Wenax K1 kartuş ile uyumludur.

Uyumlu Kartuş

Geekvape Wenax K1 SE Kartuş

wenax k1 se pod renkler

600mAh Dahili Batarya
12 - 14W Çıkış
Yan Dolgu
MTL Vaping
Yüksek PG E-Likit ile Uyumlu
Nefes Aktivasyonu

Bir MTL vape vermek için tasarlandığından, Geekvape Wenax K1 SE kiti, sigara hissine çok benzeyen gizli bir miktarda buhar oluşturur. Nefes alma aktivasyonu ve düğmesiz tasarımı sayesinde bu kitin karmaşık menülere ihtiyacı yoktur. Kitinizi etkinleştirmek için yalnızca ağızlığa üflemeniz gerekecek.

Kitle birlikte verilen Wenax K1 SE kartuş, yandan doldurma portu sayesinde e-likit ile doldurulması kolaydır. Her bölmede yoğuşmayı önleyen ağızlık tasarımı bulunur, böylece ağzınızda istenmeyen e-likit kalmaz. Kitinizden en iyi şekilde yararlanmak için bu vape kitini %50 PG karışımları veya daha yüksek e-likitle eşleştirmenizi öneririz.

wenax k1 se pod kartuş

Paket İçeriği

Geekvape Wenax K1 SE Pod
1.0 Ohm Geekvape Wenax K1 SE Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menu