Top sellers

Simple Likitons 

per page
Showing 1 - 120 of 336 items
Showing 1 - 120 of 336 items
Salt Likit Nedir?
   

İçeriğinde nikotin tuzu maddesi bulunması özelliği ile diğer likitlerden farklı olan elektronik sigaralarda kullanılan bir e-likittir. Elektronik sigara içenlerin tükettiği bir üründür. Elektronik sigara sektöründe güvenilir bir ürün olarak değerlendirilir. Diğer e-likitler gibi baz likit türünde bir ürün değildir. Salt likit, yumuşak içimli bir likit çeşididir.

Salt Likit gerçek sigara tadına en yakın aromaya sahiptir. Az tüketilse bile içerisindeki nikotin seviyesi yüksek olduğu için doyuma ulaştırır. Uzun bir ömre sahip olup yeni nesil cihazlar ile çalışabilme özelliği vardır. Fazla sayıda çeşidi vardır. Yoğun aroması ile keyifli bir içim zevki yaşatır. Çok az buhar ile yoğun bir buhar edinimi sağlar. Sitrik asit, benzoik asit içeriğine sahiptir. Salt likitte sert ve boğaz yakan bir nikotin tadı bulunmaz.

Salt Likit Farkı Nedir?
   

Normal likitlerde bulunan PG ve VG tarzında aroma ve baz nikotin bulunur. Salt likitte ise yine PG ve VG ile aroma dışında baz nikotin yoktur. Bunun yerine doğal nikotin yapraklarından elde edilen nikotin tuzu vardır. Nikotinin en saf halidir. Tuz formunda elde edilerek doyuruculuk sağlar.

Ayrıca içimi esnasında acı tat ya da boğaz yanması gibi durumlara sebebiyet vermez. Kana hızlıca karışır. İçim sonrası, vücutta oluşan nikotin ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılar. Salt likit normal sigara ile aynı tadı yakalatır. Nikotin bağımlısı olan kişilerin normal sigara bağımlılığından kurtulması için salt likit kullanması tavsiye edilir. Salt likit yumuşak bir içim deneyimi sağlar. Çok buhar salınımı olmaz. Fiyatı normal likitlere göre biraz daha pahalıdır. 

Salt Nikotin Likit Nedir?
   

E-sigara kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen salt nikotin likit içerisinde klasik olanlara göre baz nikotin değil nikotin tuzu barındıran çeşitlere verilen isimdir. Baz nikotin uçucu özelliği ile bilinir. Salt nikotin likit içerisinde ise tütün yaprakları üzerinden bulunan tozla bulunduğu için doğal ürün olma özelliğini taşır. İçeriğinde katyonik asitler mevcuttur.

Salt likit gerçek sigara içiyormuş hissini verir. Metabolizma üzerinde daha çabuk kana karışarak nikotin ihtiyacını uzun süre karşılayabilir pozisyondadır. Baz nikotinin sertlik derecesine göre %35 daha az buharlama sistemine sahiptir. Karşılaştırma yapıldığında 3 mg nikotin içeriği olan bir baz likitin karşılığı olan salt nikotin likiti 20 mg nikotine denk gelir.

Klasik Likit ile Salt Likit Arasındaki Fark Nedir?
   

E-sigara kullanımı başladığı andan itibaren klasik likitler kullanılıyordu. Günümüzde  gerçek sigara tadını aratmadığı ve nikotin ihtiyacını daha çok düşürdüğü söylenen salt likit kullanımı hızla artmaya başladı. Arasındaki özellikleri karşılaştırmak istediğimizde ortaya çıkan tablo şu şekildedir. 

  •        Klasik likit baz nikotin, salt likit nikotin tuzu içerir.
  •        Klasik likite nazaran salt likitin metabolizmaya kan ile emilme hızı daha fazladır.
  •        Klasik likitin 1 baz nikotini 3 mg a eş değerken salt likitin 20 mg’dir. 
  •        Klasik likite göre salt likitin buhar sistemi %35 daha az sertliğe sahiptir. 
  •        Salt likitin içimi yumuşak etkisi serttir.
  •        Sal likit boğazda yanma ya da acı tad bırakmaz. 
  •        Salt likit doğal nikotin yapraklarının tuzunu içerir ve sigara tüketim alışkanlığını en aza indirebilecek   bir sisteme sahiptir.
Hangi Cihazlarda Salt Likit Kullanılır?
   

Pod mod sistemi bulunan yeni nesil cihazlarda salt likit kullanımı yapabilirsiniz. Pod mod markalar içerisinde salt likit kullanabileceğiniz cihaz markalarına örnek vermek gerekirse; Aspire, Eleaf, GeekVape, Vaporesso gibi markaları sayabilmek mümkündür. Cihaz kullanımının sağlanabilmesi için bazı özelliklerin bulunması gerekir. 

Salt likiti kullanabilmek için mg seviyesinin 50 m ya da 60 mg gibi yüksek seviyelerde olabilme şansı vardır. E sigara kullanırken ciğere çekim yapmak ise hedefiniz salt likit kullanabilirsiniz. Ayrıca ohm seviyesi 1 seviyeleri civarı ya da altında ise yine mevcut cihazınızda salt likit kullanabilirsiniz. Pod mod uyumlu bütün cihazlar salt likit kullanımı için uygun olarak değerlendirilir. 

Salt Likit Klasik Elektronik Sigaralarda Kullanılır mı?
   

Salt likitin klasik tarzdaki elektronik sigaralarda kullanımı önerilmez. Zaten salt likit bu cihazlar için uygun olarak üretilmemiştir. Ancak illaki bu cihazlarda kullanmak istiyorum diyenler içinde bazı dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunun içi kullanmakta olduğunuz salt likitin 3 mg/ml ya da 6 mg/ml gibi düşük seviyelerde olması gerekir.

Ayrıca elektronik sigara içerisinde atomizerin mlt sigara için olup olmadığı da önemlidir. Bununla birlikte coil içerisinde bulunan ohm seviyesinin de 1 ohm üzerinde olması gerekir. Tüm bu özellikler klasik tarz e-sigara cihazınızda bulunuyorsa şayet o zaman salt likit kullanımını yapma şansınız bulunur. Aksi halde salt likitleri pod cihazlarda kullanmalısınız. 

Salt Likit Normal Likit ile Karıştırılır mı?
   

Salt likit asla normal likitler ile karıştırılmamalıdır. Salt likitler ancak kendisi gibi salt olan likitler ile karıştırılabilir. Kullanıcılara bazen değişik tatlar elde etmek adına nikotin likitlerini karıştırmak isterler. Bu durum ne kadar eğlenceli gözükse de aynı türevde olmadığı zamanlarda coil ömrünü etkiler, boğazdaki vurumunda olumsuzlukların meydana gelmesine sebep olur. Ayrıca salt likitler bileşen olarak düşük ısıda çözülebilir özelliğe sahiptir. 

Normal likitler ise tam tersine normal ısıda çözülebilirler. Bununla birlikte diyelim ki bu karışımı illaki yapıcam dediniz. Bu yaptığınız karışımın etkileri yine fazla yük bindirmesi nedeni ile cihazınıza da zarar verebilir. Hem içim, hem doyum hem de cihaza vereceği zararlar nedeni ile salt likit ve normal likiti karıştırmanız tavsiye edilmez.

En İyi Salt Likit Hangisi?
   

Salt likit kullanımı için özel e-sigara cihazlarının olması gerekir. Bunun için üretilmiş çok özel pod mod cihazlar bulunur. Salt likit kullanmaya başlanmadan önce mutlaka hangi cihazlarda kullanılabilir olduğunun araştırmasını yapmanız önemlidir. Yeni nesil olma özelliği bilinen salt likitler içerisinde deneyimini farklılaştırmak isteyenler için tavsiye edilebilecek farklı markalar vardır.  

Cuttwood, Dinner Lady, Fibe Pawns, Halo, I Love Salts, Loaded, Naked, Nasty, One Hit Wonder, Ripe Vapes, Saltica, Vgod, Yogi ve Ruthless markaları bunların en bilinenleri arasındadır.  Maksimum derecede standartlar üstü bir içim keyfi yaşamak istiyorsanız tarzınıza en uygun olan likiti satın alabilirsiniz. Kendini sürekli geliştiren markalar içerisinde %100 orijinal olanları tercih etmelisiniz. 

Salt Likit mi Normal Likit mi?
   

Normal likitler baz likit olarak geçerler. Salt likit içerisinde ise nikotun tuzu bulunur. Metobolizma içerisinde içimden hemen sonra nikotin hissiyat zamanı hızlı olduğu için salt likit içiminin daha keyifli olduğu söylenir. Özellikle Premium olanları tercih ettiğiniz takdirde ise daha güvenilir bir şekilde pod mod cihazlarda kullanabilirsiniz. Salt likitler içerisinde nic salt yani freebase karşı işlenmiş olan bir nikotin tuzu çeşidi bulunur. 

Biyouyumluluk derecesi yüksek olması sebebi ile solunumu daha rahattır. Bu tuzun özelliği tütün yaprağındaki doğal nikotini temsil etmesidir. Normal likite göre yoğun seviye nikotin kullanmayı tercih edenlerin salt likiti seçmeleri gerekir. Normal likitlerin hem nikotin seviyesi daha az hem de solunumu salta göre daha zorlayıcıdır. 

Premium Salt Likit Nedir?
   

E sigara kullananlar için likit içeriklerinde her geçen gün yenilikler yapılmaktadır. Kullanıcılarına gerçek sigara tadını yakalamalarını sağlayan salt likitler içim yumuşaklığı, boğazda yanma ve acı tat bırakmaması, daha az buhar emilimi gibi farklılıkları ile ön plana çıkıyor.

Premium salt likit ise pod mod kullanıcıları için nikotini düşük olan ama salınımı yüksek olan nikotin tadını yaşamak isteyenler için özel olarak üretilen bir likittir. Daha yoğun buhar salınımı vardır. Ciğere çekilimi daha fazladır. Standart, meyveli, sade ve tütün aromalı gibi farklı çeşitleri vardır. Kullanılmakta olan diğer e-sigara likitlerine göre VG oranı daha fazladır. Kullanıcıları kaliteli bir şekilde nikotin ve aroma tadını hissedebilirler. 

What is a Salt Liquid?

Salt Liquid has started to hear frequently in recent periods and has become a subject of curiosity by many pod mode electronic cigarettes users. So what is the absolutelikitthat is said to replace the licks that we use today? What are the differences between what we know and what we know about e-liquid ?

First, the e-liquid products used today by e-cigarette kullanıcılarıusers are nicotine-based licks. In other words, each base nicotine has a sore throat and saturation levels, and electronic cigarette users have previously chosen the appropriate MG value for themselves, depending on normal cigarette uses. However, salt nicotineoffers a more natural and pure e-cigarette experience, although it is a form of nicotine made up of tobacco leaves. The main reason for this is that the salt is naturally found in tobacco leaves, thus becoming more involved in the blood.

Sbottom What is the difference between the liquid and the Nicotine Bazlı Liquid?

Salt Liquid , aka the salt nicotine, first comes to the fore with its spontaneity and is noted for its more pure form than the base lids. The effect of salt nicotine in the body is more quickly absorbed in the blood, and the effect of nicotine in the blood is more quickly. In addition to its natural and pure formation, the base is more palatable compared to nicotine, and does not cause pain in the mouth by not burning the throat.

The 3MG Nicotine in the Baz nicotine refers to the 35MG nicotine in Salt Nicotine, the salt nicotine, in Salt Nicotine.

Salt Liquid that is, salt nicotine is separated from the base licks when it reaches the nearest throat body to the actual cigarette.  salt nicotinewith a different vaporing system also starts to become the cause of choice, with 35% less hardness, except for the proximity of actual cigarettes. It offers a different steam experience to pod mode e-cigarette as a product that has been certified as an approved product, as well as an approved product, which brings with it many advantages over base licks, as we mentioned earlier.

Menu